Regulamin

Zasady publikowania wpisów do Katalogu Stron DI

Administratorzy i redaktorzy tego katalogu dokładają wszelkich starań by usuwać lub poprawiać ogólnie niewłaściwe treści tak szybko jak tylko to możliwe, jednak spora liczba zgłoszeń nowych linków czasami uniemożliwia dokładne sprawdzenie ich treści oraz zawartości docelowej. W związku z tym przyjmujesz do wiadomości, że wszelkie treści, na które wskazują linki zgłoszone do tego katalogu, wyrażają poglądy i opinie autorów oraz poglądy i opinie zgłaszających linki. Administratorzy, redaktorzy, webmasterzy i pracownicy Dziennika Internautów nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zgłaszane treści przez użytkowników Katalogu DI.

Zgadzasz się nie dodawać linków, opisów, słów kluczowych a także linków prowadzących do stron o treściach obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, zniesławiających, nienawistnych, zawierających groźby, pornograficznych, a także innych treści, które mogą łamać prawo polskie lub międzynarodowe oraz innych powszechnie uznanych za niewłaściwe.

Zgadzasz się, że czyniąc to Twoje konto zostanie natychmiastowo zablokowane, a Twój wpis wyłączony lub usunięty bez zwrotu kosztów poniesionych na dodanie lub wyróżnienie wpisu. Twój adres IP zapisywany jest każdorazowo w naszej bazie danych podczas dodawania linków na wypadek wyżej wymienionych okoliczności. W przypadku naruszenia prawa i na stosowne żądanie wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania, Twój adres IP razem z wszelkimi innymi niezbędnymi danymi zostanie przekazany odpowiednim władzom.

Administratorzy, redaktorzy i pracownicy Dziennika Internautów mają prawo do usunięcia, dowolnego poprawiania i zmian we wprowadzonych wpisach.

Ochrona prywatności i danych osobowych

Katalog DI wykorzystuje sesje do zapisu informacji. Nie zawierają one jednak żadnych informacji, które wprowadzasz. Służą one wyłącznie Twojej wygodzie i poprawnemu wyświetlaniu stron.

Podany adres e-mail właściciel Katalogu DI, Dziennik Internautów Sp. z o.o. wykorzystuje do potwierdzania Twojej rejestracji, przypominania haseł, wysyłania okresowych informacji na temat funkcjonowania Katalogu, okresowych promocji oraz informacji zawierających ofertę partnerów biznesowych właściciela Katalogu DI.

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim. Administratorem danych osobowych jest firma Dziennik Internautów Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żenczykowskiego 3/5, 00-707 Warszawa, NIP: 8992645393.

Opłata zgłoszeniowa (linki regularne) / Wyróżnienia

Dodając link regularny do Katalogu, użytkownik wnosi opłatę za zgłoszenie wpisu do Katalogu. Opłata ta jest ceną usługi rozpatrzenia wpisu. Użytkownik ma także możliwość wykupienia usługi wyróżnienia wpisu w katalogu na określony przez siebie czas (opłata za wyróżnienie zawiera opłatę zgłoszeniową). Zakupiona usługa w postaci wpisu regularnego i wpisu wyróżnionego jest usługą zrealizowaną w momencie odnotowania przez system wykorzystania zakupionego kodu (SMS) lub aktywacji wyróżnienia (płatności internetowe / kartą). Klikając w poniższy link, zgadzasz się i akceptujesz powyższe zasady i przystępujesz do rejestracji konta użytkownika, które umożliwia wprowadzanie wpisów.

Wyświetleń:
5215

Podstrony