Uniwersalne schody modułowe - Atriumshop

Dodano: 1 rok 6 miesięcy temu
Sklep Atriumshop to miejsce gdzie można znaleźć uniwersalne schody, które powstały z myślą o samodzielnym montażu. Kolekcja schodów obejmuje modele przeznaczone do użytkowania we wnętrzach oraz na zewnątrz budynków. Składają się na nią  schody o budowie modułowej o różnej konstrukcji i biegu stopni. Wspólną cechę wszystkich schodów stanowi konstrukcja wykonana ze stali na której osadzone są stopnie. Najczęściej do ich wytworzenia posłużyło lite drewno (dąb, buk, brzoza, olcha). W niektórych zestawach stopnie są wykonane z metalu - głównie w schodach zewnętrznych oraz tych w stylu industrialnym.

Wszystkie produkty obecne w sklepie powstają w Polsce. Za projekt i produkcję schodów, balustrad odpowiada firma Atrium z Siemianowic Śląskich. To zespół doświadczonych fachowców z wieloletnim stażem w swojej branży. Firma działa od prawie 30 lat, dysponuje swoim biurem projektowym co pozwala także na realizację unikalnych schodów, które mogą być użytkowane w wielu różnych obszarach.

Podobne wpisy

Komentarze

# Dodano: 10 miesięcy 1 tydzień temu Autor: mariuszp
Nie miałem przekonania do schodów modułowych ale zmieniłem zdanie jak zobaczyłem te schody na własne oczy. Chodzi konkretnie o Dixi Plus. Estetyczna konstrukcja, super stopnie z drewna. Chętnie zastąpiłbym nimi wysłużone już schody w moim domu.